Знову до школи!

backtoschoolВітаю всіх вчителів, школярів та батьків маленьких учнів із Днем Знань!

Літні канікули закінчились, – час повертатися до роботи та навчання. Сподіваюсь, всі добре відпочили, набралися сил і терпіння, та готові підкорювати чергові вершини знань.

Можливо, ваші діти відпочивали дуже активно, але без англійської мови, тому у них можуть виникнути певні труднощі на початку навчального року. Якщо вчасно не допомогти їм згадати, що вони вчили у попередньому класі та не налаштувати на “робочий лад”, – проблем у вивченні іноземної мови не уникнути.

По-перше, шановні вчителі та батьки будьте толерантними, адже абсолютно природнім є “трошки забути” те, що певний час не використовувалося. Не називайте дитину образливими словами.Не сваріть за невдачі, але обов’язково помічайте навіть невеликі успіхи.

По-друге, ніколи не примушуйте дитину виконувати завдання, краще мотивуйте її, покажіть свій ентузіазм та зацікавленість. Не соромтеся танцювати та співати разом з нею пісні, гратися, малювати, тощо.

По-третє, повторити одразу все, що вивчалось протягом року просто неможливо! Краще займайтесь 15-20 хвилин, але кожного дня. Далі цей час можна буде використати для повторення вивченого на уроках чи опрацювання додаткового матеріалу.

Давайте спочатку згадаємо слова та словосполучення, які ми використовуємо при зустрічі для вітання. Якщо у минулому навчальному році ви вчили хоча б одну пісню зі списку, то рекомендую спочатку повторити її: заспівати для улюбленої іграшки, тата, який повернувся з роботи, бабусі, яка прийшла у гості і т.д. Можна розіграти короткі діалоги-зустрічі з членами родини, однокласниками чи погратись із друзями. Далі можна разом обрати нову пісню для розучування, бо є багато різних привітань, які ми повинні знати та використовувати в залежності від частини доби, віку та типу відносин з людиною, яку зустріли.

Для повторення англійської абетки з учнями другого, а можливо і третого класу, чудово підійдуть яскраві малюнки та цікаві ігри. Нехай дитина вибере собі зошит для чернетки в якому можна буде писати букви та слова кольоровими ручками, клеїти наліпки, малювати малюнки, назви яких починються з певної літери. Потім можна складати речення за зразком (наприклад,  I like… I can see… It is …) та ілюструвати їх.

Грайтесь та навчайтесь разом!

Сподіваюсь мої поради стануть вам у нагоді.

Бажаю успіхів!

P.S. Поставити запитання чи поділитись своїми результатами можна в коментарях ?

P.S.S. Якщо вам потрібен індивідуальний супровід та покрокова інструкція, то не вагайтеся зв’язатися зі мною.