1, 2, 3, 4, 5 – Я умію рахувать!

Пісенний матеріал є надзвичайно корисним при вивченні будь-якої теми, зокрема цифр. Мелодія та ритм сприяють кращому запам’ятовуванню слів. Пісні можна співати на різних етапах уроку чи заняття, а також наспівувати у машині, на прогулянці та під час ігор.

До уваги вчителів та свідомих батьків підбірка матеріалів, за допомогою яких діти вивчать цифри англійською мовою.

Counting 1 to 5

Весела пісенька, під яку дітки не тільки співатимуть, а й танцюватимуть і легко вивчать цифри від 1 до 5 та назви тварин (bear, bird, pig, penguin, monkey).

10 Little Numbers

10 little numbers for children

Ці пісні зі спокійною мелодією та  рядками, що повторюються допоможуть дітям вивчити прямий та зворотній рахунок, графічне зображення цифр та написання відповідних слів.

Numbers Song

Рахуйте під музику у прямому та зворотньому порядку.

One potato, two potatoes

Numbers Song. Let’s count from 1 to 10

Numbers Song for Children

Ці пісні навчать дітей не тільки рахувати, а і деякі дії (step forward, spin around, jump, etc). Можуть бути використані на занятті як розминка, а також  на прогулянці у якості рухливої гри.

Learn to write numbers+song

Чудове навчальне відео за допомогою якого дітки навчаться писати цифри, рахувати  у прямому та зворотньому порядку, називати кількість речей та читати слова.

Counting Number Song

Яскраве відео, за допомогою якого діти навчаться називати цифри, кількість речей (six cars, seven dogs, etc) та відповідні звуки (beep-beep, woof-woof, etc).

Взагалі, на YouTube знаходиться багато матеріалів у вільному доступі. Обирайте відеоролики, що подобаються вашим діткам, але також пам’ятайте про

  1. автентичність(найкраще, коли відео озвучене носіями мови, або хоча б людьми з хорошою вимовою),
  2. відповідність віку/рівню,
  3. захоплення маленьких учнів. Наприклад, якщо діткам подобаються динозаврики, то їх може зацікавити пісня 10 little dinosaurs.

Співайте та навчайтесь разом!

Бажаю успіхів!

P.S. Похвалитись своїми результатами можна в коментарях ?