Весна прийшла!

Нарешті після сніжної та морозної зими прийшла весна. Саме час вчити дітей розповідати про весняну погоду та зміни, що відбуваються у природі.

Дана підбірка пісень стане в нагоді вчителям або батькам та допоможе запам”ятати слова і структури легко та весело.

1. Spring is Here with Lyrics

Ваші учні вивчать цю пісню дуже легко, адже куплети повторюються, лише треба замінити одне слово. Можна використовувати як фізкультхвилинку на уроках, повторюючи дії у відео або вигадавши свої власні рухи.

2. Spring is Here

За допомогою пісні учні навчаться розповідати про весну: I can see… I can hear … I can smell… I can feel… До речі, ці структури можна використати для опису будь-якої пори року, додаючи відповідні ознаки. Після багаторазового прослуховування нехай діти спробують караоке-версію цієї пісні. Якщо хочете використати пісню як фізкультхвилинку чи готуєтесь до виступу, то можливо вам допоможе відео з ідеями шалених танцювальних рухів.

3. Spring Song

Ця пісня чудово доповнить будь-яке весняне свято у початковій чи середній школі!

4. Spring

Енергійна, весела та проста пісня, яку можна використовувати на початку уроку з молодшими школярами.

5. Spring Arrival

Коротенька пісня про прихід весни. Можна використати для оголошення теми уроку, для переходу від одного завдання до іншого чи як музичний фон для творчої діяльності.

Якшо на вулиці гарна погода, то спробуйте проводити уроки чи заняття не тільки у приміщенні. Після опрацювання теми, вийдіть з дітьми на прогулянку. Стимулюйте та заохочуйте використання вивченої лексики і граматики. Хіба не логічніше описувати весняну погоду та зміни у природі, озираючись навколо. Повірте, такий урок запам”ятається надовго, а відповідно і матеріал, що вивчався.

Весняного всім настрою!