Веселих свят!

merry-christmas-1842966_640

Різдво та Новий рік – найрадісніші свята, які люблять діти та дорослі.

А що ми робимо, коли нам весело? Правильно, співаємо та танцюємо :-)

В інтернеті є тисячі пісень, традиційних та сучасних, для різного віку та рівня, різними мовами, з анімацією чи без, “плюсовки” чи караоке-версії, тощо.

Хочу нагадати, що для вивчення англійської мови потрібно вибирати пісні з гарною вимовою, відповідно до віку та рівня ваших учнів.

Дозвольте запропонувати мою підбірку святкових пісень. Сподіваюся, що вони сподобаються вам та вашим дітям, зроблять урок цікавими, а свята – веселими!

1. Merry Christmas Song for Kids

Я розучувала цю пісню зі своїми дошкільнятами на уроках, а потім ми виступали на новорічному святі. У відео подано зразки рухів, якими можна супроводжувати цю пісню – це полегшить запам’ятовування слів, а також гарно виглядає на сцені.

2. Christmas for Kids: Merry Christmas Song 

Використовуючи цю пісню як розминку на уроках, можна легко підготуватися до виступу не тільки з учнями початкової школи, але і дошкільнятами. Перевірено на власному досвіді!

3. S-A-N-T-A 

Різдвяний варіант відомої пісні BINGO стане окрасою свята або дозволить відпочити діткам під час тематичної фізкультхвилинки на уроках.

4. Little Snowflake 

Прекрасна пісня, яка заспокоїть учнів після занадто активних видів діяльності на уроках. Творчі вчителі можуть спробувати підготувати танець сніжинок чи вокальний номер з дітками. Також можна використовувати вдома як зимову колискову для немовлят

5. Christmas Freeze Dance Music That Stops

Використовувати на уроках як розминку у святковий час. Ідеальна пісня як no-prep activity (діяльність, яка не потребує підготовки) для різдвяної чи новорічної вечірки. Ви просто пояснюєте правила: діти рухаються згідно інструкції Penguins skating, Santa skiing, Jingle bell hopping, Gingerbread running, Candy cane twist, але щойно почують Freeze, – повинні «замерзнути» (зупинитися). Якщо необхідно, то перед піснею в ігровій формі повторіть слова з різдвяної тематики та дії.

6. Reindeer Pokey Dance Song for Kids 

Чудово підійде для дитячого свята з дошкільнятами або учнями 1-2 класів. Дітки можуть співати цю пісню разом, або може це може бути виступ групи діток у костюмах чи масках оленів. Також я б використала як музичний супровід у різдвяній казці чи сценці, де дійовими особами є олені-помічники Санти.

7. Five Little Gingerbread Men Song Lyrics 

Цікава мелодія та куплетики, що повторюються допоможуть легко вивчити цю пісню учням початкової школи. Крім використання на уроках, ще можна придумати номер для новорічного концерту чи вистави, де «імбирні прянички» будуть співати та виконувати прості, чи навіть прикольні, рухи.

8. 5 Little Snowmen Standing in a Row

З цієї піснею можна поставити музичний номер із сніговичками.

9. I’m a Little Snowman

Для розучування на уроках не тільки у святковий час, а протягом всієї зими. Проте на новорічне свято вийде чудовий індивідуальний виступ сніговика.

10. Jingle Bells 

Чудовий варіант для розучування на уроках. Темп не дуже швидкий. Діти слухають пісню по рядочку і одразу мають можливість повторити, не тільки сприйнявши на слух, а і прочитавши, наприкінці вони співають разом з виконавцем один куплет та приспів.

11. Jingle Bells-Christmas Carol 

Класична різдвяна пісня зі словами, а також караоке-версією. Підходить для будь-якого віку. Дорослі та старші діти можуть співати всю пісню, а малеча буде дивитися мультфільм та наспівувати всім відомий приспів.

12. We Wish you a Merry Christmas – Christmas Carol 

Традиційна різдвяна пісня + караоке версія

13. Rudolph The Red Nosed Reindeer Song 

Підійде для середньої школи, оскільки пісня досить динамічна та містить складні конструкції. Якщо субтитри відображаються неправильно, то внизу відео надруковані слова пісні.

14. White Christmas 

Дуже атмосферна, як на мене, пісня. Підійде для уроків чи вечірки з тинейджерами та дорослими.

15. Let it snow 

Використовуйте цю пісню для створення святкової атмосфери на уроках. Можна просто програвати під час виконання творчих завдань (виготовлення листівки, написання листа, створення постеру, тощо) або співати з підлітками чи дорослими.

Цікавих уроків та веселих свят!

А яка ваша улюблена різдвяна пісня? Чекаю на коментарі тут 😉