Вчимо пори року, співаючи!

Якщо ви вже деякий час слідкуєте за моєю роботою, то знаєте, що я дуже люблю пісні та постійно використовую їх на своїх уроках. Переконана, що будь-яку тему легше вивчати за допомогою музичного матеріалу, тому вже робила підбірки пісень до різноманітних тем (“Весна”, “Цифри”), свят (Геловін, День Подяки, Новий рік та РіздвоДень Валентина) та для початку і закінчення уроку.

Наразі пропоную свою підбірку пісень про пори року.

Season Song

Прекрасна пісня для відпрацювання назв пір року, цифр 1-4 та структур There’s… There are …

If you really know all the seasons

За мотивами популярної дитячої пісні. З найменшими буде достатньо, якщо вони називатимуть пори року та повторюватимуть дії, а старші дітки можуть підспівувати.

The Four Seasons Song: Storytime Song

Пісня без музики, але з рухами може дуже подобатись дітям. Перевірено! Ми з учнями креативили і вигадували нові куплетики до кожної пори року.

The Seasons Song

За допомогою цієї пісні діти не тільки навчаться називати пори року, а й складати речення про них.

The Four Seasons Song

Проста пісня зі спокійною мелодією. Діти матимуть по три речення-зразки про кожну пору року.

Seasons Song for Children

Співаючи цю пісню, діти навчаться запитувати та відповідати про улюблену пору року. Наприклад, What’s your favourite season? I like spring. The flowers bloom.

Seasons

У цій пісні про кожну пору року виходить невеличка розповідь!

4 seasons in a year

У цій пісні діти також отримують лексику для опису пір року. При першому прослуховуванні можна погратись у guessing game, зупиняючи відео.

If you need to know the seasons

Ця пісня з сучасною мелодією точно сподобається тим, хто не любить співати “дитячі пісеньки”.

Seasons Song Video

Просто крутезна пісня. Я думаю, що її із задоволенням співатимуть учні середньої школи! Я знайшла караоке-версію, на жаль, мелодія не така драйвова, як в оригіналі, але може вийти гарний номер для виховного заходу чи концерту.

P.S. Якщо ви ще не підписані на мою сторінку у Фейсбуці, то рекомендую це зробити, бо пости я пишу частіше, ніж статті  😉