The Singing Walrus – співаючи, вчимося!

У своїй роботі я використовую багато пісенного матеріалу. Оскільки на Youtube є величезна кількість англомовних дитячих каналів, то я вирішила розповісти про свої найулюбленіші, щоб батьки та вчителі не розгубилися, шукаючи нові пісні чи відео для дітей.

Я вже писала про The Kiboomers. У цій статті мова піде про The Singing Walrus.

Канал існує з 2012 року, але відкрила я його для себе випадково 2-3 роки тому. Як завжди шукала щось оригінальне, бо за 10 років роботи у школі та дитячому садку пісень переспівали з дітками багато і хотілося чогось абсолютно нового та “свіжого”.

Звичайно, що мені подобається цей канал через хорошу якість запропонованих матеріалів. Озвучка, музика та анімація – все на високому рівні. Але найбільше припали до душі пісні у стилі “запитання-відповідь”, адже вони містять готові структури для спілкування. За рахунок ритму та повторюваності діти запам”ятовують такі мовні кліше надзвичайно швидко та легко. Наприклад,  Summer song for kids та Rainbow colors song. Також класними є пісні з подвійним повторюванням. Їх можна використати для співу “вчитель-учні”, “хлопці-дівчата”, “група 1-група 2”  і т.д. Зокрема, Action song for kids чи Hello song for kids. До речі, 99% пісень є авторськими, під час написання статті на каналі було лише три традиційні дитячі пісні, але одна з них була у оригінальній обробці.

Окрім пісень, ви знайдете і навчальні відео: плейлист про написання літер алфавіту та ігри про “заховані” букви.

The Singing Walrus також має свій сайт, де не тільки дублюються всі відео, але і розміщені додаткові матеріали. Після реєстрації на сайті Ви маєте можливість абсолютно безкоштовно завантажити картки та завдання з літерами, цифрами та базовими словами.

На цьому каналі нема такої великої кількості пісень як на інших, але я сподіваюсь, що автори і надалі працюватимуть та створюватимуть оригінальний музичний контент.

А які у вас враження від цього каналу? Розповідайте про них у коментарях до статті або Фейсбуці. До речі, якщо ви ще не вподобали нашу сторінку, то зробіть це негайно, щоб щоденно отримувати корисні матеріали про вивчення та викладання англійської.