The Kiboomers – дитячий музичний канал

Аудіо та відеоматеріали є надзвичайно корисними у вивченні іноземної мови. Вони сприяють розвитку всіх мовленнєвих навичок, підвищують інтерес до навчання та урізноманітнюють уроки.

Зараз є дуже багато таких матеріалів у вільному доступі, але обирати їх потрібно виважено, пам’ятаючи про мету уроку та беручи до уваги вік, рівень та інтереси своїх учнів. Також звертайте увагу на якість звуку та відео, правильність вимови, доречність анімації, тощо.

Щоб ви не загубились у величезній кількості пісень та відеороликів, хочу поділитися з вами своїми улюбленими каналами на Youtube. Це перша стаття з цієї серії і в ній я розповідатиму про The Kiboomers.

Ось кілька причин, чому мені подобається цей музичний канал для дітей:

  1. У всіх відео прекрасна вимова. Учні матимуть змогу почути різноманітні голоси (жіночий, чоловічий та дитячий). Темп мовлення чудово підходить для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку: природній, не занадто швидкий, але і не уповільнений.
  2. Мені імпонує відеоряд. У більшості роликів ви побачите типову для цього каналу анімацію: якісну, гарну, милу, яскраву, але приємну для перегляду.
  3. Тривалість відео від півтори до п’яти хвилин максимум, що є оптимальним для занять у садочку та уроків у початковій школі.
  4. Всі відео згруповані у плейлисти, що надзвичайно полегшує пошук. Наприклад, підбірка пісень про кольори або цифри. Є плейлисти до будь-якого свята: Різдво, День Валентина, День Матері, Геловін, тощо. Не забувайте користуватися опцією пошуку на каналі; її знайдете, натиснувши на значок лупи.
  5. Окрім класичних дитячих пісень та віршиків (у традиційному варіанті або оригінальній обробці), на каналі є також авторський матеріал. А ще мені дуже подобаються їхні варіації на загальновідомі твори. Наприклад, взявши мелодію та ідею з пісні про собаку Бінго, вони створили нові класні пісні: про серце до дня Валентина чи зелений колір, що є символом Святого Патрика та багато інших.
  6. Зміст каналу регулярно поповнюється.
  7. Моїм учням подобаються і дитячі мелодії, і сучасні ритми. А ви вже чули пісню про алфавіт у стилі бугі-вугі? З нею вийде неординарний номер для дитячого свята, що стане родзинкою та приємно здивує всіх

Отже, рекомендую завітати на цей канал. Про свої враження запрошую ділитися у коментарях до статті або Фейсбуці. До речі, якщо ви ще не вподобали нашу сторінку, то зробіть це негайно, щоб щоденно отримувати корисні матеріали про вивчення та викладання англійської.