Свято наближається!

Пісні не тільки створять святкову атмосферу, а й допоможуть вивчати англійську мову.

Минулого року я вже публікувала підбірку новорічних пісень. Я люблю традиційні пісні, тим більше, що зараз є їхні різноманітні варіації, але часто хочеться здивувати своїх учнів та гостей свята 😉 Зараз пропоную вам новий список 😎 Натискайте на назву пісні, слухайте та обирайте те, що підійде для ваших учнів!

Hello, Reindeer

Як на мене, ця пісня підійде для будь-якого етапу уроку у новорічний час. Також може вийти міні-сценка для заходу: пара діток вітається з учасниками дійства (reindeer, snowman, Santa) та бажає веселих свят усім присутнім.

Christmas Lights

Пісня не зовсім нова, але не бачила її раніше. Буде чудовою тематичною фізкультхвилинкою на заняттях з дошкільнятами, а також прекрасною розминкою для пальчиків після письма у 1 класі. Якщо регулярно використовуватимете на уроках, то без зайвих зусиль отримаєте гарний номер на новорічне свято!

Winter Hockey Pockey

Ще одна варіація на відому пісню. До речі, у Kibоomers є ще й Reindeer Hockey Pockey, але про неї я писала минулого року. З цією піснею матимете fun на заняттях, а ще вийде супер-номер для виховного заходу!

Snowflakes, Snowflakes

Пісня, що допоможе заспокоїти дітей після активного виду діяльності. Можна використовувати, як музичний фон під час виготовлення поробок у зимовий період. Творчий вчитель легко підготує номер для свята, а якщо дівчатка будуть ще й відповідно вдягнені (наприклад, біла сукня або біла спідничка з блузкою, за бажанням коронки), то це буде дуже гарно виглядати! До слова, попередню пісню Winter Hockey Pockey можна використати для “хлопчачого” номеру.

Ring the Bell

Частини тіла, прийменники місця, цифри 1-10, дієслова та прислівники – і все це в одній пісні! При регулярному використанні отримаєте прекрасний номер. Не забудьте про дзвіночки, вони додадуть особливого шарму під час виступу ваших маленьких учнів.

Christmas Time

Нова і дуже мила пісня з десятком корисних фраз (It’s Christmas time. Clap your hands. Ring the bells. Stomp your feet. Jump up high. Beat the drums. Dance around. Play the pipe. Give a five. Shout hooray!). Впевнена, що стане улюбленoю у ваших діток та хітом на святі!

The Dancing Christmas Tree Song

Простенька тематична розминка для занять з дітками.

What Do You Want For Christmas?

Якщо у вас по плану вивчення іграшок припадає на грудень, то дуже рекомендую цю пісню для опрацювання лексики та граматичних структур What do you want (for Christmas)? I want (a)… З молодшими школярами додайте декілька письмових вправ, а з дошкільнятами – практикуйтеся усно.

Counting Snowflakes

Якщо ви вивчатимете числівники 1-20 взимку, то використайте цю пісню для відпрацювання вимови, введення чи повторення слів. Взагалі, я постійно намагаюся підбирати додатковий матеріал відповідно до пори року чи свят.

10 Little Elves

Здавалося б, що це проста пісня для вивчення рахунку від 1 до 10, але також тут є Present Continuous і багато корисних дієслів!

Як вам підбірка? Яку пісню вибрали для своїх учнів?

Діліться у коментарях до статті або посту у Фейсбуці!