Summertime Songs

Я люблю співати, то й мої учні із завзяттям і задоволенням долучаються до співів англійською. Я намагаюся підібрати пісні не тільки до різних свят та урочистостей, а до кожної теми уроків у початковій школі й дошкіллі.

Наступна підбірка буде корисною наприкінці навчального року, у шкільному таборі, а також на літніх заняттях мовної школи чи репетитора.

1. Summer!

Чудова пісенька про деякі заняття влітку (go to the pool, play in the water, go to the beach, build a sandcastle, ride on a boat, go swimming) та святкові дні (Father’s Day, Children’s Day, Graduation Day). Запальний ритм і повторення допоможуть діткам швидко вивчити цю пісню.

А який крутий номер можна придумати на концерт: дитина з кругом для плавання співає перший куплет, дитина з відерцем і лопаткою – другий, дитина з нарукавниками або рятівним желетом – третій, дитина з шапкою випускника – четвертий, всі інші діти – приспів. Солісти та інші дітки одягнені у літній одяг з панамками та сонцезахисними окулярами. Обов”язково придумайте та потренуйте відповідні рухи.

2. I Love Summer!

Учні легко запам”ятають 12 літніх занять. Після кількох уроків я виключаю звук і оскільки на відео є субтитри, то можна співати караоке версію без музики, під акомпонемент вчителя (заради таких пісень я мрію навчитися грати на гітарі  😉 ) або учні можуть грати на простих інструментах, тому у мене завжди є дзвіночки, маракаси, бубни.

3. I Love Summertime!

У цій пісні подаються різноманітні місця для проведення літніх днів (beach, ocean, forest, river, etc). 

4. In the Summer Sun

Особливістю цієї пісні є повторення кожного рядку 2 рази, але це абсолютно не нудно, бо спочатку учні повторюють за мною, потім  співають рядки один раз тихо і один раз голосно, наступного разу ділимося на хор хлопчиків та дівчаток, і т.д.

5. Summer Song for Kids

За допомогою цієї пісні діти вивчать/повторять 8 дієслів та навчаться розповідати про улюблені заняття влітку: I like to swim. I like to play, etc.

Потрібно більше ідей для навчання молодших школярів та дошкільнят? Слідкуйте за моєю сторінкою на Фейсбуці та Інстаграмі.

Потрібні ігри, іграшки, книжки для цікавих уроків, запрошую в My Sunny Class Shop