Готуємось до Дня Валентина

Я вже публікувала підбірку пісень до Дня Валентина, а також ділилася власними розробками вечірки та уроку для 3 та 4 класів.

Наразі пропоную нову статтю з піснями та відео до свята. Натискайте на назви матеріалів, – та обирайте те, що подобається вам та підійде для ваших учнів.

The Heart Song

Мила пісенька, яку можна використовувати на уроці в якості фізкультхвилинки, а в результаті матимете гарний номер на свято.

If you’re a kid … (Valentine’s Day Remix)

Пісня, яка «розговорить» учнів і вони вмітимуть розповідати про свої улюблені речі. Перед першим прослуховуванням роблю мозковий штурм (brainstorm) та записую на дошку колонками слова з категорій, які зустрічаються у пісні. Наприклад, Toys, Food, TV shows, etc. Далі складаємо повні речення: My favourite _____ is … Потім слухаємо пісню і я зупиняю трек, щоб всі хлопці/дівчата могли відповісти на питання. Наступного разу діти стараються проговорювати свої слова швидше. Якщо у вас великий клас, то нехай відповідають на питання одночасно, але кожен називає свої вподобання, звичайно.

Valentine’s Day Song

Моїм учням (8-10 років) подобається ця пісня. Вони радо підспівують та виконують дії, при чому співають і хлопці, і дівчата  😉 

Peppa’s Valentine’s Day

Свинка Пеппа теж святкує День Валентина  :-) До цього відео можна придумати ряд цікавих завдань для розвитку усіх мовленнєвих навичок. Якщо хочете поділитися цікавою ідеєю, то коментуйте тут. Чим більше вчителів напише коментарів, тим багатшою буде наша скарбничка ідей!

Cute Love Story

Цей короткий мультик можна використати і для говоріння, і для письма. У залежності від віку та рівня ваших учнів вийдуть різні історії. Переконайтеся, що ваші учні володіють необхідною лексикою, інакше вони не тільки не зможуть виконати завдання, а й втратять віру у свої знання та сили. Ви можете просто переглянути відео і запропонувати скласти розповідь. Також можете зробити завдання ще більш творчим та цікавим, якщо зупините відео при появі злого пса і попросите учнів придумати розв’язку. Наприкінці, можна порівняти історії з оригінальним закінченням.