Happy Valentine’s Day!

heart-762564__340Різдво та Новий рік  минули, але взимку ще є одне свято, яке стало дуже популярним не тільки  у всьому світі, а і у нашій країні – День Святого Валентина. Хочу одразу відзначити свої суперечливі думки щодо цього свята. З одного боку, розумію, що навчаючи іноземної мови потрібно ознайомити учнів з історією та культурою. А з іншого боку, особисто я цей день не святкую. По-перше, мені не подобається його комерціалізація. По-друге, я вважаю, що свої почуття потрібно показувати словами та вчинками кожного дня, і вчу це робити навіть своїх найменших учнів.

До вашої уваги збірка пісень до Дня Валентина, які можуть бути використані на уроках, виховних заходах та святах.

Батьки можуть прослуховувати пісні з дітками вдома під час занять творчою діяльністю (малювання, ліпка, створення листівки, тощо). Також можна підготувати сюрприз для рідних – вивчити пісню та заспівати під час сімейного свята.

Клікайте на назву пісні, слухайте та обирайте!

  1. Heart Song

Пісня чудово підійде для дошкільнят та учнів 1-2 класів. Вона прикрасить тематичне заняття чи урок, виховний захід чи концерт. Повірте, для вивчення вам достатньо буде заспівати її кілька разів на уроках. А до виконання можна залучити навіть всіх присутніх – це стане родзинкою свята.

  1. If You Love Me and You Know It

Ваші маленькі учні дуже легко вивчать цю пісню, особливо якщо вони вже знають «If You Happy and You Know It».

  1. Valentine’s Day Song. Valentines, Valentines, What Colors Do You See?

Якщо ви вивчаєте кольори, і хочете додати святкової атмосфери, то ця пісня вам допоможе. Також її можна використати під час вручення валентинок на уроці чи святі.

  1. Skinnamarink. I love you.

Слово Skinnamarink з’явилося після виходу однойменної дитячої пісні.  Оскільки слово нічого не означає, і являє собою набір звуків, то є багато варіантів написання та вимови. Текст пісні знаходяться під відео. Я думаю пісня гарно звучатиме, якщо її виконає  дует (хлопчик та дівчинка).

  1. Skidamarink. I love you.

Це варіант попередньої пісні, але окрім двох куплетів у ньому ще є караоке-версія.

  1. Valentine’s Day Song. 5 Little Hearts

Слухайте та підспівувати цю пісню  під час виготовлення валентинки. До речі, рядочки з пісні учні можуть вписати у свої листівки.

  1. Love You Song For Kids

Спокійна пісня, яку учні можуть слухати, малюючи свої валентинки.

  1. I Love You Song

Мої учні виконували цю пісню на виховному заході до Дня Валентина, а також на Випускному святі англійською мовою. Вони обожнювали цю пісню. Ми разом придумали рухи та жести, які допомагали зрозуміти слова, і дуже гарно виглядали на сцені. Її легко вивчити, використовуючи як фізкультхвилинку на уроках.

  1. Valentine’s Day Song

Якщо старшим учням сподобається пісня, то вони можуть вивчити її, слова знаходяться під відео. З учнями початкової чи середньої школи, я б використала цю пісню наприкінці свята. Спочатку нехай діти покажуть батькам, що означає Do the boogie (shake, cha-cha, monkey) dance та blow a kiss. Потім запросіть усіх присутніх на танець, – це стане чудовим завершенням свята.

  1. Say Hey (I Love You)

Плануєте дискотеку на День Валентина, зверніть увагу на цю пісню. Це адаптований варіант популярної пісні. Якщо ви навчаєте підлітків, і у вашій групі є танцюристи чи репери, то можна підготувати виступ. Слова пісні скопіюйте тут.

Увага!!! Роздруковуючи текст  для учнів замініть слово junkies (воно означає drug addicts і зустрічається в оригіналі пісні) на слово people (саме воно звучить у «дитячій» версії).

Шановні вчителі та батьки, я сподіваюсь, моя збірка допоможе швидко обрати те, що подобається вам і те, що відповідає віку та рівню ваших учнів та дітей.

Happy Valentine’s Day!