Про мене

65922061_2845197748840774_4522910006491742208_n

Мене звати Наталія Йилдирим (Данильченко).

Я – вчитель англійської мови .

От, Ви ким мріяли стати в дитинстві? Космонавтом, суперзіркою, президентом чи директором банку?

А я мріяла стати вчителем чи лікарем. Слава Богу, я вчасно зрозуміла, що лікарська мрія, то більше мамине бажання, ніж моє, – і у 1998 році поповнила ряди студентів факультету романо-германської філології Ужгородського державного університету. Вчилася наполегливо та натхненно, адже до здійснення мрії залишалось кілька кроків.

У 2004 році, щойно отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю викладач англійської мови та світової літератури, попрощалася з високооплачуваною роботою та зробила останній крок до мрії – влаштувалась на роботу в школу.

12 років я працювала у початковій школі та садочку, також мала приватні уроки з дітками. За підсумками останньої атестації: встановлено вищу кваліфікаційну категорію. Постійно консультувала батьків своїх маленьких учнів, надавала поради щодо вивчення іноземної мови вдома.

У серпні 2016 року я змушена була звільнитися зі своєї улюбленої роботи через мій пригодницький спосіб життя. Зараз я багато подорожую, хоча і продовжую вчителювати, але вже онлайн.

У 2018 році отримала міжнародний сертифікат TESOL, який підтверджує високий рівень знань методики викладання та надає право навчати англійської у всьому світі.

У 2019 році пройшла курс CELT-P від Cambridge Assessment English та отримала відповідний сертифікат міжнародного зразка з відміткою Merit. Здала TKT YL на Band 4.

Я люблю свою роботу, бо

  • Кожен день не схожий на вчорашній.
  • Я не тільки вчу дітей, а і з радістю вчуся від них: як радіти приємним моментам, як щиро дивуватися відкриттям, як знаходити вихід із заплутаної ситуації, як дружити і не сваритися, а якщо посварився, то швиденько миритися, як не боятися сказати те, що думаєш…
  • Класно допомагати здійснювати мрії завдяки вивченню іноземної мови.
  • Маю можливість спілкуватися з людьми різних віку, рівня володіння англійською, професій та національностей.
  • Я розвиваюся, творчо працюю, зростаю!